وقتی نکونام به اسکوچیچ پیشنهاد دستیاری داد!

وقتی نکونام به اسکوچیچ پیشنهاد دستیاری داد!

آفتاب نیوز :

جدایی اوسمار ویرا از پرسپولیس قطعی شد و به نظر می رسد باید دراگان اسکوچیچ کروات را سرمربی جدید پرسپولیس بدانیم. مربی ای که پیش از این سابقه هدایت تیم ملی ایران، صنعت نفت، خونه به خونه بابل، فولاد و ملوان را در فوتبال ایران داشته و به خوبی با زیر و بم مربیگری در لیگ برتر آشنا است.

در صورتی که آمدن اسکوچیچ روی نیمکت پرسپولیس قطعی شود، شاهد تقابل جذاب او و جواد نکونام روی نیمکت استقلال خواهیم بود.

احتمالا مصاحبه تاریخی نکونام علیه اسکوچیچ زمانی که او سرمربی تیم ملی ایران بود و هنوز از سمتش برکنار نشده بود را به یاد دارید. جایی که خبرنگاران پیش از کنفرانس خبری بازی فولاد از نکونام درباره شایعاتی پیرامون دستیاری او در تیم ملی پرسیدند و نکونام در پاسخ به این سوال با تعجب فراوان گفت: بله! مطمینید برعکس نپرسیدید؟ اگر برعکسش را خواستید (دستیاری اسکوچیچ در فولاد) ما در خدمتیم.

این پاسخ عجیب نکونام حواشی زیادی در آن زمان در پی داشت و حالا با گذشت دوسال از آن مصاحبه، احتمال تقابل نکونام و اسکوچیچ روی نیمکت سرخابی های پایتخت وجود دارد.

وقتی نکونام به اسکوچیچ پیشنهاد دستیاری داد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وقتی نکونام به اسکوچیچ پیشنهاد دستیاری داد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وقتی نکونام به اسکوچیچ پیشنهاد دستیاری داد!"، کلیک کنید.