قیمت جدید گوشت قرمز اعلام شد/ جدول قیمت

قیمت جدید گوشت قرمز اعلام شد/ جدول قیمت

به گزارش خبرگزاری مجله برترین ها، بر اساس قیمت های منتشرشده، قیمت گوشت قرمز نسبت به چند روز گذشته افزایش پیدا نکرده است. اما قیمت ها نسبت به چند سال گذشته اقزایش چشمگیری یافته است.

به گزارش تجارت نیوز، گوشت قرمز یکی از مواد غذایی پرطرفدار در جامعه ایرانی محسوب می شود. گوشت قرمز در سال های اخیر، افزایش قیمت چشمگیری پیدا کرده و این افزایش قیمت عامل حذف گوشت قرمز از سبد خانواده های ایرانی است.

قیمت گوشت قرمز امروز 18 خرداد 1403 اعلام شد. بر اساس داده های منتشرشده از سوی انتخاب، ران ممتاز گوسفندی 919 هزارتومان، گوشت خورشی گوسفندی بدون استخوان و بدون چربی 607 هزارتومان و گوشت نیم شقه گوسفندی حدود پنج کیلوگرمی، 779 هزار تومان به فروش می رسد.

ران گوسفندی با قیمت 810 هزار تومان، بسته شقه گوسفندی 10 کیلوگرمی با قیمت 779 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم و قلوه گاه گوسفندی با قیمت 199 هزار تومان در بازار توزیع می شود.

ماهیچه گوسفندی یک کیلوگرمی با قیمت 650 هزار تومان، راسته مغز گوسفند سنگسر و شهمیرزاد با قیمت 607 هزار تومان و سردست بره گوسفندی 3.5 کیلوگرمی با قیمت 738 هزار تومان در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

استیک گوشت 95 درصد 236 هزار تومان، گوشت آبگوشتی در بسته های دو کیلوگرمی 700 هزار تومان و سردست گوسفندی ممتاز 910 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم به فروش می رسد.

تغییرات قیمت گوشت قرمز نسبت به چند روز گذشته

در قیاس با قیمت های چند روز گذشته، گوشت قرمز افزایش قیمت پیدا نکرده و قیمت ها همچنان ثابت است.

بر اساس این گزارش، قیمت گوشت قرمز نسبت به چند روز گذشته افزایش نداشته است، اما اگر قیمت ها با چند سال قبل مقایسه شود، کاهش قدرت خرید مردم نسبت به چند سال گذشته مشخص می شود. این اتفاق سبب حذف گوشت قرمز از سبد خانوار می شود.

223225

قیمت جدید گوشت قرمز اعلام شد/ جدول قیمت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت جدید گوشت قرمز اعلام شد/ جدول قیمت" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت جدید گوشت قرمز اعلام شد/ جدول قیمت"، کلیک کنید.