سرپرست پردیس تیاتر تهران معرفی شد

سرپرست پردیس تیاتر تهران معرفی شد

علی عطایی، طی حکمی از سوی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به عنوان سرپرست پردیس تیاتر تهران معرفی شد. 

به گزارش مجله برترین ها به نقل از روابط عمومی پردیس تیاتر تهران، طی حکمی از سوی، مهرداد باقری- رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران – علی عطایی به عنوان سرپرست پردیس تیاتر تهران معرفی شد.

علی عطایی، فارغ التحصیل دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و دانشگاه تربیت مدرس است و پیش تر مدیریت هنرهای نمایشی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را نیز در کارنامه خود دارد.

وی همچنین سال هاست که به عنوان بازیگر و تهیه کننده تیاتر در عرصه حرفه ای مشغول به فعالیت است.

در متن این حکم چنین آمده است: 

«به توجه به تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست پردیس تیاتر تهران» منصوب می شوید. شایسته است ضمن رعایت کامل قوانین، مقررات و کرامت اخلاقی و با حسن تدبیر، تعامل موثر و مثبت، نسبت به جلب مشارکت و همکاری نهادهای دولتی، شهری و تشکل های مردمی و نیز بهره گیری از نقطه نظرات اندیشمندان، هنرمندان و نخبگان  آن حوزه و برنامه ریزی و اجرای برنامه های فاخر، جذاب و تاثیرگذار فرهنگی و هنری اهتمام ورزید.
از پروردگار یکتا، پیروزی و توفیق روز افزون شما را خواستارم.»

پایان خبر مجله برترین ها 

سرپرست پردیس تیاتر تهران معرفی شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرپرست پردیس تیاتر تهران معرفی شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرپرست پردیس تیاتر تهران معرفی شد"، کلیک کنید.