آخرین تکانه ها در بازار خودرو/ قیمت این خودرو 50 میلیون تومان ریخت

آخرین تکانه ها در بازار خودرو/ قیمت این خودرو 50 میلیون تومان ریخت

به گزارش خبرگزاری مجله برترین ها، بازار خودرو امروز دوشنبه 21 خرداد ماه هم به مانند سه روز گذشته تغییر قیمت چندانی را تجربه نکرد و در آرامش به سر برد تا رکود بازار همچنان مهم ترین موضوع مدنظر فعالان بازار باشد. انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، به گفته معامله گران یکی از عوامل موثر بر رکود بازار در روزهای اخیر است و به نظر می رسد تا زمان برگزاری انتخابات نباید چندان منتظر نوسان قیمت ها در بازار بود.

اقتصادنیوز نوشت: امروز همچنین قیمت دلار در جریان معاملات بازار ارز از نوسان در محدوده رنج فاصله گرفت و مسیر کاهشی را دنبال کرد؛ موضوعی که به نظر می رسد بر قیمت برخی از خودروها در بازار اثرگذار بوده است.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

بر اساس اطلاعات قیمتی کارنامه، «دنا پلاس توربو اتومات» بیشترین کاهش قیمت را در جریان معاملات امروز بازار داشت و در شرایطی که سایر خودروها ثبات قیمت را تجربه کرده بودند، افت قیمت 50 میلیون تومانی را تجربه کرد. این محصول پرطرفدار ایران خودرو در پایان معاملات امروز بازار 940 میلیون تومان قیمت خورد.

فارغ از «دنا پلاس توربو اتومات»، سایر محصولات این خودروساز تغییر قیمتی را تجربه نکرده و ثبات را در پیش گرفتند. «پژو 207 اتوماتیک» امروز 890 میلیون تومان قیمت گذاری شد و «هایما S7» هم یک میلیارد و 650 میلیون تومان ماند.

امروز همچنین «تارا V2 اتومات» در بازار 925 میلیون تومان قیمت گذاری شد و «رانا پلاس» هم بدون تغییر در بازار 618 میلیون تومان ارزش گذاری و معامله شد. «پژو پارسLX» هم امروز 835 میلیون تومانی قیمت خورد.

قیمت محصولات سایپا

خودروهای «شاهینG»، «اطلس»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ بکEX»، «کوییک دنده ایR»، «کوییک دنده ایS» و «ساینا دنده ایS» از جمله محصولات سایپا بودند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

در میان محصولات این شرکت خودروساز، تنها قیمت «اطلس» نوسان نزولی را تجربه کرد و با تجربه ریزش قیمت پنج میلیون تومانی، 570 میلیون تومان ارزش گذاری شد. در معاملات بازار امروز «شاهینG» در بازار 720 میلیون تومان ماند و خانواده کوییک هم تغییر قیمتی را تجربه کرد تا «کوییک R دنده ای» در بازار 441 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده ایS» هم 420 میلیون تومان خرید و فروش شود.

ارزیابی بازار همچنین نشان می دهد «تیبا هاچ بکEX» هم 420 میلیون تومان معامله شد و تغییر قیمت نداشت و «ساینا دنده ای S» هم در بازار 429 میلیون تومان قیمت خورد.

223223

آخرین تکانه ها در بازار خودرو/ قیمت این خودرو 50 میلیون تومان ریخت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین تکانه ها در بازار خودرو/ قیمت این خودرو 50 میلیون تومان ریخت" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین تکانه ها در بازار خودرو/ قیمت این خودرو 50 میلیون تومان ریخت"، کلیک کنید.